O nas

EMPI jest biurem turystycznym stworzonym z pasji do podróżowania przez mamę i córkę. Nie lubimy sztampowych rozwiązań, dlatego jadąc w dane miejsce staramy się pokazać je uczestnikom naszych wycieczek w trochę inny, ciekawszy sposób.

Kim jesteśmy?

Małgorzata Górska – dyplomowany nauczyciel wychowania fizycznego z wieloletnim doświadczeniem w pracy w szkole podstawowej i gimnazjum oraz w szkołach specjalnych. Prowadziła klub sportowy na warszawkim Okęciu. Magister wychowania fizycznego uczelni AWF. Instruktor sportu i fitness. Doświadczony organizator wypoczynku (firmę prowadzi od 1993 roku)

Szeroki wachlarz doświadczeń w pracy z osobami o różnym usposobieniu pozwala szefowej z łatwością porozumieć się z każdym uczestnikiem naszych wycieczek. Często służy dobrą radą, potrafi podnieść na duchu krótką rozmową. Dzięki Małgorzacie każdy – dziecko, dorosły czy senior czuje się zaopiekowany i bezpieczny w czasie wyjazdu. Wulkan energii, optymistka, pasjonatka podróży po Polsce, przyrody i pięknych wnętrz.

Małgorzata jest autorką wszystkich planów wycieczkowych EMPi, nie korzysta z gotowych rozwiązań, z łatwością potrafi połączyć ciekawe miejsca, tak by stworzyć niezapomniany wyjazd, ma świetny kontakt z kontrahentami, potrafi zjednoczyć sobie ludzi, jest osoba z która chętnie nawiązuje się współpracę.

Michalina Górska – córka Małgorzaty:) Magister Turystyki i Rekreacji na SGGW w Warszawie. Michalina posiada również uprawnienia instruktora sportu, wychowawcy kolonijnego, a także  rezydenta Rainbow Tours.

W młodszych latach wyczynowo trenowała łyżwiarstwo figurowe. Teraz z  radością przekazuje swoją pasję, ucząc dzieci i młodzież, a także chętnych dorosłych na warszawskim Torwarze. Podczas naszych zimowych obozów podszkoli również Was. Jest członkinią łyżwiarskiej grupy pokazowej Walley Ice Story, występowanie na tafli daje jej ogromną radość i spełnienie. Podobnie jak organizowanie wycieczek, wyszukiwanie nowych ciekawych miejsc, układanie programów wyjazdowych, dopinanie szczegółów, tak, by stworzyć dopracowany produkt. W EMPi odpowiada za komunikację wizualną – tworzy zdjęcia, które następnie lądują na naszych social mediach, ofertach, stronie, prezentacjach, czy w skrzynkach mailowych uczestników wycieczek. Michalina całkowicie odpowiada za organizacje wyjazdów zagranicznych. Stara się dorównać mamie w łatwości tworzenia produktu turystycznego, bo ta jest dla niej niedoścignionym wzorem. Pasjonatka podróży po Polsce, uważa że nasz kraj jest niedostatecznie doceniony turystycznie „a przecież mamy tyle do zaoferowania – góry, jeziora, morze…” lubi fotografie, piękne wnętrza i wzornictwo.